X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بالا افتادن !

این روزا ...

 

این روزا یه مشکل حاد پیدا کردم ...صبحا عین پلنگ صورتی که از روی تخت می خزید روی زمین ..درست همونجوری از خواب بیدار میشم ! بعضی ها میگن که چربی خونم بالاست..بعضی ها میگن خسته ای ..بعضی ها میگن خوشخواب شدی..بعضیها هم میگن داری میمیری !!!!!

مشکل دوم لباس هامه !!!‌ نمیدونم چرا هر چی میگذره سایز لباسام کوچیک میشه !! نه اینکه من سایزم زیاد شده باشه ها...نه ! اونها کوچیک شدن ....! دیروز یکی از سخت ترین روزهای زندگی و کارم بود،چون شلوار جینم رو شسته بودم و چقدر متنفرم از شلوار جین وقتی شسته و خشک میشه !!! حتی نفس نمیتونستم بکشم !

و اممماااا !! همه میدانید که من خاله ام ..اما حیف شد که به ما گفته اند نگوییم به کسی که دایی شده ایم!؟! من هم دارم تمام سعی ام را میکنم که به کسی نگویم !

گلاب به روتون امروز صبح که می آمدیم یک آقای بسیااااااااار با شخصیتی داشت به دیوار کنار شرکتمان جیش میکرد ! حالا نمیدانیم از حرص بود یا از از شدت حاجت !!! به هر دلیلی که بود به نظرمان یکم رفت و آمد برای این عمل زیاد بود و نمیدانم چطور تمرکزشان بهم نخورد !!! (‌یادمان باشد از آن حوالی رد نشویم )‌

نمی دانم چرا این روزها هر کسی را که به زور یا قالب میکنیم به کسی یا به هر بهانه ای می فرستیم فرنگ و غرب..بعد از یک مدتی پس میفرستنشان ! (ژابیز  ژانگولر آمده )

کتاب گندم را به ما داده اند تا بخوانیم... مدتهاست که کتاب داستانی نخوانده ایم...بهتر بگویم،مدتهاست که کتاب نخوانده ایم !!  از عادت رفته ایم .....

بعضی ها به شدت تغییر دکوراسیون داده اند از دیروز .... از خنده مرده بودیم وقتی در آسانسور آقایی اعلام کرد که این تغییر دکوراسیون با مارک ایگورارویال با شماره ان شیش است !!!‌:))))

نظرات (11)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
... در شُش هایِ من ، هوایِ توست ...
دوشنبه 25 دی‌ماه سال 1385 ساعت 09:58 ق.ظ
امتیاز: 0 0
بنده خدا!!!!!!!!
دوشنبه 25 دی‌ماه سال 1385 ساعت 10:27 ق.ظ
امتیاز: 0 0
تغییر دکوراسیون محشر بود..مردم از خنده ...الان روح منه که داره برات کامنت میذاره! این صحنه های مبتذل و مستهجنی که میبینی به روی مبارک نیار همه چیز تو این مملکت ممکنه !اما در مورد مشکلات حادی که گفتی من یه پیشنهاد توپ دارم بیا هاله جان یه برنامه ورزش هفتگی بذاریم سحر هم پای خوبیه اگه بریم ورزش روحیه مون کلی عوض میشه ... به جان فلور اگه پا باشی سحر هم که هست میتونیم بریم یه کلوپ باحال رجیسترینگ کنیم و بترکونیم !!! خبر از تو بانو
دوشنبه 25 دی‌ماه سال 1385 ساعت 11:22 ق.ظ
امتیاز: 0 0
آقا منم به شدت درگیر این خوشخوابی شدم !! اگه راهی پیدا کردی یه ندا هم به ما بده .
دوشنبه 25 دی‌ماه سال 1385 ساعت 07:49 ب.ظ
امتیاز: 0 0
داری میمیری! (از خوشی)
منم متنفرم!
موفق شدی!
منم نمیدونم!
بیخ ریش صاحبشون...
ما نیز
جالب بود
سه‌شنبه 26 دی‌ماه سال 1385 ساعت 04:23 ق.ظ
امتیاز: 0 0
آره من هم.من عاشق عمو شلبی هستم.اما تو پیشکسوتی
حقش بود ازت اجازه بگیرم.....در هر صورت من که دیر به دیر آپ می کن اما وبلاگتو دوست داشتم از این به بعد همیشه می خونمش اگه هم آپ کردم خبرت می کنم خوشحال می شم بخونی.
چهارشنبه 27 دی‌ماه سال 1385 ساعت 11:41 ق.ظ
امتیاز: 0 0
من نوشته هات تو دوست دارم ! اتفاق ها هم هرچه باید میافتاد افتاد <تمام شد و حالا چیزی نیست دیگر ...
پنج‌شنبه 28 دی‌ماه سال 1385 ساعت 05:01 ب.ظ
امتیاز: 0 0
خیلی عذاب آور است... هم آن وضع خواب آلودگی (که خود نیز دچارش شده ام) و هم شلوار جینتان، البته من از خدایم است که لباسهایم برایم تنگ شوند بلکه اینجوری به تنم زار نزنند.
جمعه 29 دی‌ماه سال 1385 ساعت 09:42 ق.ظ
امتیاز: 0 0
سلام من بالا افتادم.یعنی که آپ کردم.
شنبه 30 دی‌ماه سال 1385 ساعت 03:00 ب.ظ
امتیاز: 0 0
کجایی پلنگ صورتی؟
یکشنبه 1 بهمن‌ماه سال 1385 ساعت 12:57 ب.ظ
امتیاز: 0 0
سلام‌ چرا زابیز‌برگشته؟
پنج‌شنبه 5 بهمن‌ماه سال 1385 ساعت 10:53 ب.ظ
امتیاز: 0 0