بالا افتادن !

مراقب باش

 

 

 

بعضی از آدمها به محیط اطرافشون خیلی بی توجه هستند...یعنی از وسایل و محیط اطرافشون به خوبی مراقبت نمی کنن ...مثلا دیدین خانمهای خونه داری که با قاشق فلزی میافتن به جون قابلمه های تفلون و پدرشون رو در میارن ؟؟ یا مثلا سطل زباله توش کیسه هست، اما آشغالا رو دور کیسه میریزن ؟ از همه بدتر آشپزیشونه ...... یک آشپزی میکنن..تا یه هفته باید خونه رو سابید و تمیز کرد ....به این جور آدمها میشه گفت بی توجه به محیط اطراف ...بی توجه به وسایل....اونها  فراموش میکنن هر وسیله ای توجه و روشهای مراقبتی خودش رو می طلبه .....اما بعضی از آدمها هستند که روشهای مراقبت از اشیا رو خوب بلدن .....اما روشهای مراقبت از آدمهای اطرافشون رو هیچ بلد نیستن....نه تنها بلد نیستند بلکه تلاش زیادی هم نمی کنند برای یادگرفتن روشهای مراقبت از روح و احساس آدمهای اطافشون..دوستانشون و ......... این جور مواقع شعارهای زیبایی به کمک آدمها میان : من از اول همینطور بودم ! ...یا اینکه :‌سعی نکن من رو عوض کنی ....یا اینکه :‌تو خیلی حساسی..شایدم : تو خیلی بی جنبه هستی .........نمی دونم شایدم حق با این گروه آدمهاست ......می خوام بدونم آیا اگر اونها هم با قاشق فلزی به جون قابلمه تفلون می افتادن خرابی ظرف رو به پای جنس بد و حساس تفلون میزاشتن؟ یا از اول بیشتر مراقبت میکردن تا هرگز خطی روی اون نیافته ؟

راستی اگر در شرایطی قرار میگرفتید که مجبور به انتخاب میشدید کدوم رو انتخاب میکردید ؟ مراقبت از محیط اطرافتون و وسایل قیمتی ؟ یا ......مراقبت از آدمهای اطرافتون و دوستان با ارزش زندگی ؟

 

نظرات (8)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سلام . جالبه که توی اولین آشنایی اولین کامنت رو من گذاشتم . مطالب وبلاگت جالب بود ولی این که آدم بلد باشه از خودش مراقبت کنه خیلی هم خوبه چون اگه همه از خودشون مراقبت کنن دیگه لازم نیست کسی مواظب کسی باشه . نه ؟
یکشنبه 16 بهمن‌ماه سال 1384 ساعت 02:26 ب.ظ
امتیاز: 0 0
نمی دونم چرا همین احساس گیر دادن زیادی یا تلاش برای تغییر دادن رو من هم نسبت به طرف مقابلم دارم ٬ شاید این اختلاف جنسیت هستش که اختلاف عقیده ای بوجد می آره که ما پسر احساس مشترک داریم و شما خانوما هم احساس مشترک
یکشنبه 16 بهمن‌ماه سال 1384 ساعت 04:27 ب.ظ
امتیاز: 0 0
سلام هاله .. انتشارشو نمی دونم .. اما سقوط رو آلبر کامو نوشته ..
یکشنبه 16 بهمن‌ماه سال 1384 ساعت 11:55 ب.ظ
امتیاز: 0 0
کاشکی آدما به جای قابلمه تفلون . کاسه لاستیکی بودن تا انقدر نگران خط خطی شدن نباشن .
دوشنبه 17 بهمن‌ماه سال 1384 ساعت 12:52 ق.ظ
امتیاز: 0 0
دومی دیگه!
دوشنبه 17 بهمن‌ماه سال 1384 ساعت 11:54 ق.ظ
امتیاز: 0 0
سلام هاله جونم ای بد نیستم این قالبت چه خوشگل شده هااا
آره دیگه گفتم آنالیز
آخه از اونجایی که خیلی زرنگم آنالیز برداشتم تو ترم به این کووتاهی با یه استاد خیلیییییی سخت گیییر
بیچاره میشم آخر
میگم مگه توام آنالیزو میشناسی؟
دوشنبه 17 بهمن‌ماه سال 1384 ساعت 01:58 ب.ظ
امتیاز: 0 0
هاله جان من خودم تو مراقبت از وسایل خونه خیلی بی دقتم یعنی فکر میکنم اصلا ارزش توجه کردن ندارند!!!!!!!
ولی خیلی مراقب آدهای اطرافم هستم البته به شرطی که پا رو دمم نذارن سعی میکنم براشون بهترین باشم ولی وای به وقتی که از خط قرمز آدم رد شن................
راستی این دختره توی عکس منو یاد قیافه تو می ندازه :)
سه‌شنبه 18 بهمن‌ماه سال 1384 ساعت 09:01 ب.ظ
امتیاز: 0 0
ایا سوال اخرت را جدی بگیرم؟!!
شنبه 20 اسفند‌ماه سال 1384 ساعت 04:26 ق.ظ
امتیاز: 0 0